Міжнародна нагорода за маленьку сексуальну перемогу!

Міжнародна нагорода за маленьку сексуальну перемогу!

(на фото зліва направо: Варвара Снєдзіна, Юлія Кройсман, Тарас Крупа)

В рамках Бізнес-конференції Soft Fest представник компанії JOYDivision Юлія Кройсман, відзначила  компанію Перший LOVESPACE нагородою за визначний внесок і розвиток.

Що свідчить про значні зміни у ставленні суспільства до сексуальної культури та усвідомлення важливості сексуального здоров’я.
Також, все частіше про сексуальне здоров’я починають говорити в різноманітних медіа. Створюються і функціонують сексосвітні навчальні онлайн-проекти для підлітків та дорослих, які покликані зруйнувати міфи і табу, які шкодять повноцінному розвитку особистості. Нам приємно, що даною нагородою відзначили саме нашу команду, але важливо відзначити і те, що зростає загальний рівень обізнаності у суспільстві. Сексуальні знання сприймаються як частина загальнолюдської культури, і покликані зробити життя максимально комфортним.

Тарас Крупа, засновник компанії Перший LOVESPACE: “Це маленька, але важлива перемога для нас, адже соціальна революція чи еволюція неможлива без сексуальної, а це перший дзвіночок, що вона почалась”.

комментария

avatar
кохаю Joy Division)
Отзыв полезен? Да (0) Нет (0)
avatar
Случайно нашла ваш секс-шоп, точнее, обратила на него внимание, т.к. тут представлены в наличии средства женской гигиены, которые меня интересовали. Но не об этом речь)
Восхитилась и магазином, и описанием, и ответами на отзыв, блог. Короче, если б я делала секс-шоп, я б хотела, чтобы он был таким, как у вас! У вас отличная команда! Вы крутые! Буду оставаться с Первым)
Отзыв полезен? Да (1) Нет (0)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.