Той самий звук під час сексу…

Той самий звук під час сексу…

Я більш ніж впевнена, що в кожної другої дівчини була в житті ситуація, коли ось ви палко займаєтесь сексом, і тут ваша піхва видає звук, підозріло схожий на той, коли ти щось не те з’їв. Так, ваша піхва теж вміє пукати, і в цьому більше нормального, ніж страшного. Так званий vagina fart (queef, vart, fanny fart або, більш науковою мовою, vaginal flatulence, тобто вагінальний метеоризм) — це викид повітря з піхви, який трапляється не тільки під час сексу, але й під час спортивних активностей, наприклад, розтягування. Чому я про це розказую? Бо, насправді, це величезний привід для скутості та закомплексованості серед дівчат.

Тож в чому різниця між vagina fart і традиційним fart?

Хоча вони звучать напрочуд однаково, queef не є частиною процесу травлення і, відповідно, не має запаху. Vagina fart трапляється, коли повітря потрапляє у піхвовий канал. По суті, це те саме, що видавати такі ж самі звуки ротом.

Якщо з вами це ще не трапилось, не бійтеся!

Окрім незграбних випадків під час йоги, частіше за все це відбувається під час сексу, адже пальці, член або іграшки легко заштовхують повітря в піхву, яка збільшується через збудження, що дає більше місця для повітря. Додайте до всього цього природну змазку, і ось вам той самий звук.

Як реабілітуватись після ТАКОГО?

У мене немає жодної поради як не втратити після цього корону на голові, тому єдине, що я можу сказати — посміхніться! Уявіть собі, секс — це запах тіла, багато змазки, дивакуваті пози, різні звуки… І це класно!

комментарий

avatar
Про це варто згадувати у всіляких лекціях/книгах для підлітків. Бо подібний такий конфуз вперше може розплодити багато комплексів і непорозумінь.
Отзыв полезен? Да (0) Нет (0)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.