Безпека, Добровільність, Розумність

Безпека, Добровільність, Розумність

Досить часто, коли я розповідаю людям про БДСМ, в їхній уяві з’являються моторошні картинки, як якусь бідолашну людину тримають у підвалі в клітці та з кляпом у роті, та ще й регулярно шмагають!

Мало кому спадає на думку, що все те, що відбувається під час сесії, обговорюється учасниками завчасно. По суті, головною відмінністю між БДСМ та насиллям є так званий кодекс БДР (або SSF від англ. — safe, sane, consensual) — безпека, добровільність та розумність, і цих правил дотримуються обов’язково та беззаперечно.

Безпека — будь-які дії під час практики не повинні завдавати шкоди фізичному та емоційному здоров’ю людини. Або мають бути зведені до мінімуму.

Добровільність — будь-який вплив в рамках практики повинен відбуватися цілком добровільно. Отже, вас ніхто не буде безжально лупцювати без вашого дозволу.

Розумність — всі учасники сесії повинні бути при здоровому та тверезому глузді, тому БДСМ та алкоголь або інші речовини, що змінюють стан свідомості, — речі несумісні.

То як слідувати правилам так, щоб не зруйнувати атмосферу гри? Саме для цього існує завчасно обговорене “стоп-слово”, яке використовується з метою негайно припинити сесію. Зазвичай цим словом користується Нижній або той, хто організовує БДСМ-івент та відповідає за безпечність учасників. Найпростішими “стоп-словами” є “червоний” — повністю зупинити дії, “жовтий” — зробити паузу або пом’якшити дії, та “зелений” — згода на продовження гри. Особисто для мене окремим фаном є те, які “червоні” слова обирають відвідувачі наших майстер-класів — “мама”, “авокадо”, ім’я подруги або ще щось. І це добре, адже “стоп-слово” не повинно бути пов’язане з БДСМ або чимось еротичним, і має бути почуто й зрозуміло чітко. Бо навряд чи під час оргазму ви кричете “ЖИРАФА”, егеж?

Чому не підходить звичайне “ні” або “припини”? Дуже часто такий вираз спротиву буває частиною гри і не означає дійсного бажання припинити сесію. Головне — не вигадувати надто складні слова, щоб вчасно їх пригадати. А що робити у випадках, коли в тебе кляп у роті? Вигадайте якийсь простий, але не характерний жест — наприклад, двічі стиснути кулак або тупнути ногою.

Гадаю, що для початку цих правил вистачить тим, хто вже поділився зі своїм партнером(-кою) фантазіями на цю тему і готовий зайнятися справою. Говоріть один з одним, насолоджуйтесь і пам’ятайте, що БДСМ — це гра, добровільна та безпечна.

 

комментария

avatar
Якщо я згадаю оце «Жирафа» в найбільш непідходящий момент…
Отзыв полезен? Да (1) Нет (0)
avatar
це буде новий захоплюючий досвід!!! юху))
Отзыв полезен? Да (0) Нет (0)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.