Обзоры товаров

Мастурбатори до 1500 гривень | Огляд мастурбаторів

Нещодавно ми випустили відео про бюджетні вібратори. А тепер час поговорити й про, здавалося б, суто чоловічі іграшки — мастурбатори.

Всі девайси у відео — теж до 1500 гривень і чудово підійдуть як для новачків, так і для тих, хто вже знайомий зі світом секс-цяцьок.

ТОП-3 анальні плаги з вібрацією / Анальні пробки

У продовження нашої теми про анальний секс ми вирішили порівняти три анальні пробки з вібрацією. “Навіщо анальній пробці вібрація?”, — запитаєте ви.

Сама по собі анальна пробка дає відчуття наповнення, розширює сфінктер та пряму кишку. Вібрація ж дарує нові відчуття, додаткову стимуляцію, а також розслабляє тканини.

ТОП-7 вібраторів до 1500 гривень / Бюджетні вібратори

Ми часто отримуємо запит порадити іграшки у рамках певного бюджету. І це логічно, адже у всіх нас різні можливості, в тому числі фінансові. До того ж, якщо це ваша перша іграшка, краще спочатку не ризикувати та спробувати щось бюджетніше.

Спеціально для вас ми склали ТОП-7 вібраторів на будь-який смак вартістю до 1500 грн.

Як підготуватись до анального сексу? частина 2 / Анальный секс

В першому відео про анальний секс ми розповіли про моральну підготовку до анального сексу та гігієну.

Тепер, у другій частині, ми детально говоримо про спеціалізовані лубриканти, цяцьки для анальних пестощів та важливі деталі, які допоможуть зробити цей процес приємним для всіх учасників.

Як підготуватись до анального сексу? частина 1 / Анальный секс

Тема анального сексу досі є табуйованою. Про нього говорять як про щось заборонене та брудне. Саме тому, навколо теми анального сексу з'являється велика кількість міфів.

Ми вирішили розібрати їх та розказати про те, що анальний секс — це нормально. Варто лише правильно підготуватись до нього обом партнерам чи партнеркам.

В першому відео ми розповідаємо про моральну підготовку до анального сексу та гігієну. У другій частині поговоримо про анальну стимуляцію, лубрикантах, цяцьках та багато іншого.

Видеобзор на вагинальные шарики

Вагинальные шарики — это тренажер для укрепления мышц тазового дна. В этом обзоре ты узнаешь, какие бывают вагинальные шарики, как они работают и как выбрать вагинальные шарики и начать тренироваться.

Обзор на лубриканты

Лубриканты- это специальные смазки для секса в виде жидкости или геля, которые сделают интимную близость максимально приятной. Какой лубрикант выбрать, какие они бывают, какие смазки рекомендует Первый — ответы на эти и другие вопросы ищи в видео.

Обзор на эротическую настольную игру Loopy

Эротическая игра LOOPY — игра, которая реализует Ваши сексуальные фантазии! Смотри наше видео о том, как играть в LOOPY, зачем и для кого нужна эта игра, какие уровни и задания в ней встречаются.