Ohnut: відчувай ближче

Ohnut: відчувай ближче

      Ohnut — це революційний девайс, мета якого — контролювати глибину проникнення під час класичного сексу. Навіщо, запитаєте ви? Для нас було справжнім відкриттям, що близько 75% жінок протягом життя відчували дискомфорт / біль під час сексу — через ендометріоз (поширене гінекологічне захворювання), у післяпологовий або пост-операційний період, або просто під час глибокого проникнення.

      У червні 2018 року жінка на ім’я Емілі Зауер з’явилась на Kickstarter (краудфандингова платформа) з проектом під назвою Ohnut. Більше 10 років Емілі мовчки терпіла біль під час сексу (диспареунія). Внаслідок зростаючих розчарувань від медичної системи, Емілі невтомно працювала над розвитком продукту для інтимного здоров'я. І тут почалося — до неї стали звертатись лікарі та незнайомі люди з бажанням протестувати бета-версію девайсу. Тепер Ohnut підтримують відомі хірурги, фізіотерапевти та експерти з питань сексуального здоров'я по всій території США. І ми, команда Першого LoveSpace, горді представити цю інновацію на території України!

      Ще на початку 2017 року Емілі почала створювати прототипи Ohnut на своїй кухні в Брукліні. Перші моделі були зроблені з медичного силікону, бо це безпечний та гіпоалергенний матеріал, більшість секс-іграшок виготовляються саме з нього. Але відомо, що лубриканти на силіконовій основі не сумісні з силіконовими іграшками, тому було прийнято рішення виготовляти Ohnut з body-safe полімеру, схваленого FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів). Таким чином вже у вересні 2017 року з’явилась остаточна версія продукту.

      Після участі у своїй першій медичній конференції в лютому 2017 року (ISSWSH) Емілі була вражена тим, як прагнуть лікарі отримати Ohnut і запропонувати його своїм пацієнтам. Діапазон застосування девайсу виявився величезним — сьогодні його рекомендують використовувати навіть як частину фізіотерапії після операції зі зміни статі (male to female).

      Отже, підсумуємо все, що ми знаємо про Ohnut:

  • кільце надівати на основу члена (або секс-іграшки!) для регулювання комфортної глибини проникнення;

  • у комплекті чотири пружних кільця, які за потребою можна надягати одне на одне. Таким чином вони стискаються і працюють як м'який буфер під час сексу;

  • Ohnut сумісний з латексом і лубрикантами на водній та силіконовій основах. Можна використовувати разом з латексними/безлатексними виробами, щоб утримувати їх “на місці”;

  • продукт виготовлений з безпечної суміші полімерів (на дотик схожий на термопластичний еластомер), НЕ тестувався на тваринах та НЕ містить фталатів, BPA (бісфенол-А) і латексу;

  • Ohnut дуже еластичні і розтягуються до 20 см, тому не стискають член під час використання, а за відгуками відчуваються як “приємні обійми” :)

      Ohnut — це геніальна та водночас проста штука, яка дозволяє займатись сексом так, як вам хочеться. Ми раді, що в світі з’являються продукти для сексуального здоров’я, і пишаємось тим, що ми перші в Україні та єдині серед багатьох країн, хто пропонує Ohnut :)

 

Використані джерела:

https://ohnut.co/

https://www.womenofwearables.com/new-blog/wow-woman-in-wearable-tech-and-health-tech-emily-sauer-founder-of-ohnut

комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.